Asistenta clienti

Asistenta vanzari

Reprezentant vanzari Pozitie / Zona Telefon E-mail

Elena Turcu

Area Sales Manager
B (Sect. 1, 5, 6), GR, IF

0745.658.564

elena.turcu@xella.com

Catalin Oprea

Area Sales Manager
B (Sect. 2, 3, 4), IF, CL

0755.113.508

catalin.oprea@xella.com

Emanuel Agache

Area Sales Manager
BC, BZ, NT, VN

0748.122.110

emanuel.agache@xella.com

Maxim Eftei

Area Sales Manger
BT, IS, SV, VS

0755.113.511

maxim.eftei@xella.com

Mugurel Pastramagiu

Area Sales Manager
BR, CL, CT, GL, IL, TL

0748.122.745

mugurel.pastramagiu@xella.com

Silviu Stan

Area Sales Manager
AG, DB, OT, TR, VL

0755.113.510

silviu.stan@xella.com

Marius Mazurencu

Area Sales Manager
CS, DJ, GJ, MH, TM

0755.113.509

marius.mazurencu@xella.com

Adrian Batiu

Area Sales Manager
AB, HD, HR, MS, SB

0755.113.507

adrian.batiu@xella.com

Ciprian Stan

Area Sales Manager
BV, CV, PH

0751.178.081

ciprian.stan@xlla.com

Calin Rus

Area Sales Manager
AR, BH, BN, CJ, MM, SJ, SM

0755.113.520

calin.rus@xella.com

Viorel Gajim

Area Sales Manager
Rep. Moldova

+37 369.312.976

viorel.gajim@xella.com

Asistenta tehnica

Nume Pozitie Telefon E-mail

Mircea Sibana

Manager Produs

0755.113.504

mircea.sibana@xella.com

Ioana Pinzaru

Consilier Tehnic
B, BR, BZ, CL, CT, GL, IF, IL, TL

0748.122.706

ioana.pinzaru@xella.com

Sebastian Ivan

Consilier Tehnic
AB, AR, BH, BN, CJ, CS, HD, HR, MM, MS, SB, SJ, SM, TM

0758 013 365

sebastian.ivan@xella.com

Sorin Ailincai

Consilier Tehnic
AG, BV, CV,  DB,  DJ,  GJ,  GR,  MH, OT, PH, TR, VL

0751 178 074

sorin.ailincai@xella.com

Vasile Antici

Consilier Tehnic
BC, BT, IS, NT, SV, VN, VS

0758 104 652

vasile.antici@xella.com

Andrei Cimpean

Consilier demonstratii tehnice

0751 178 077

Josif Kolcsar Minya

Consilier demonstratii tehnice

0751 178 076

Gabriel Secui

Consilier demonstratii tehnice

0748 122 707

Marian Puiu

Consilier demonstratii tehnice

0755 113 529